Об’єдналися заради спільної мети – якомога швидше наблизити Перемогу України

Мешканці Гадяцької громади неймовірно згуртовані і вмотивовані. Миттєво реагують на кожне прохання наших військових.

Зараз активно працюють над створенням маскувальних сіток. За рік практики вже навчились плести їх дуже швидко, професійно і надзвичайно гарно. Кожна сітка сплетена з любов’ю та вірою в Перемогу.

Спільна справа згуртувала жителів Гадяча, Маріуполя, Харкова, Херсону та інших міст. Задля Перемоги, говорять, плестимуть стільки сіток, скільки потрібно буде нашим захисникам.

А потреба в маскувальних сітках є постійно. Наразі не вистачає необхідного матеріалу: основи сіток, клаптиків для плетіння. Не завадили б і додаткові робочі руки. Тож, якщо хтось має можливість та бажання допомогти — приходьте до кіноконцертного залу «Дружба».

Разом наблизимо нашу Перемогу!