Сучасний урок як основа ефективної і якісної освіти в початковій школі

  • 202

21 лютого комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради на базі Качанівської гімназії Сергіївської сільської ради та Ціпківської гімназії Краснолуцької сільської ради проведено територіальний семінар-практикум для вчителів початкових класів Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської та Сергіївської громад «Сучасний урок як основа ефективної і якісної освіти в початковій школі» у форматі онлайн.

Захід проведено з метою підвищення рівня теоретико-методологічної підготовки в роботі з учнями в умовах Нової української школи; систематизації та поглиблення соціально-гуманітарних, професійно-фахових знань про сутність, специфіку, орієнтири реалізації основних напрямів модернізації початкової освіти; опанування нових інтелектуальних інструментаріїв, педагогічних та мобільних технологій, необхідних для впровадження якісних змін у освітній процес в ІКТ-наповненому середовищі; формування навичок критичного аналізу та ефективного використання різноманітних інформаційних джерел в освітній діяльності.

З вітальними словами та побажаннями плідної співпраці на семінарі та в майбутньому і визначенням основних завдань заходу до вчителів звернулися директор Гадяцького ЦПРПП Сергій Майборода та консультант Гадяцького ЦПРПП Наталія Шимка.

Вчителі початкових класів Качанівської гімназії (Наталія Стрижак, Ольга Балагура, Світлана Шугай) продемонстрували під час уроків реалізацію Концепції Нової української школи в початкових класах, використовуючи новітні форми роботи зі школярами. Директор гімназії Наталія Носенко запросила учасників заходу на онлайн-екскурсію по закладу освіти.

Педагоги Ціпківської гімназії поділимлися досвідом роботи з малювання 3D-ручками, який є ідеальним способом розвинути творчі здібності учнів.

Керівник гуртка з 3D моделювання Олександр Біляк цікаво розповів про свою роботу, якою захоплюється малеча. Лауреат обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2023» в номінації «Початкова освіта» Світлана Корнієнко поділилася з колегами власним досвідом роботи з питання «Впровадження елементів STEM-освіти та інноваційних технологій на уроках у  початковій школі».

Учасники заходу обмінялися досвідом роботи щодо використання новітніх педагогічних технологій та інновацій в початковій школі.

Семінар-практикум проведено за програмою підвищення кваліфікації. Отримані сертифікати можуть бути зараховані як підвищення кваліфікації вчителів, оскільки вони повністю відповідають вимогам Пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників.

Висловлюємо вдячність колективам Качанівської та Ціпківської гімназій за теплу та затишну атмосферу доброзичливості, взаєморозуміння, щирості.

 

Інформують директор Гадяцького ЦПРПП Сергій МАЙБОРОДА

та консультант Гадяцького ЦПРПП Наталія ШИМКА

Інші новини

Всі новини