Бджолярів та фермерів громади запрошують долучитися до веб-семінару

🐝 Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Всеукраїнська асоціація громад» спільно з Міністерством  Міністерство аграрної політики та продовольства України, Всеукраїнська асоціація громад та Всеукраїнський Конгрес Фермерів запрошують бджолярів та фермерів Гадяцької громади долучитися до веб-семінару: «Заходи профілактики отруєння бджіл. Алгоритм дій при отруєнні бджіл засобами захисту рослин».

📍 Веб-семінар відбудеться 2 березня 2023 року з 14:00 до 16:00 в онлайн форматі.

Для участі у зазначеному заході необхідно до 18:00 28 лютого 2023 року заповнити гугл-форму за посиланням: http://bit.ly/3KqQvrw

🔻 Програма заходу

Дата і час: 02 березня 2023 року, 14:00 – 16:00

Формат: онлайн

Організатор: Всеукраїнська асоціація громад в партнерстві з Міністерством аграрної політики та продовольства України, спільно з Всеукраїнським конгресом фермерів.

Модератор: Іван Слободяник, виконавчий директор Всеукраїнської асоціації громад, голова Всеукраїнського Конгресу Фермерів

14:00 – 14:20 – Вітальне слово: Тарас ВИСОЦЬКИЙ – перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України та Іван СЛОБОДЯНИК – виконавчий директор Всеукраїнської асоціації громад, Голова Всеукраїнського Конгресу Фермерів.

14:20 – 15:20 Доповіді спікерів: Заходи профілактики отруєння бджіл. Алгоритм дій при отруєнню бджіл засобами захисту рослин – Тарас ВИСОЦЬКИЙ – перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України

Олена Дадус – заступник директора департаменту, начальник управління тваринництва та племінної справи Департаменту аграрного розвитку Мінагрополітики; представник Держпродспоживслужби.

15:20 – 15:50 Питання- відповіді

15:50–16:00 Підбиття підсумків