Гаряче харчування по програмі "Турбота"
27 лютого 2023 року відбулося засідання Комісії з питань визначення громадян для отримання гарячого харчування (обідів).
У грудні минулого року рішенням тридцятої сесії міської ради затверджено Комплексну програму соціального забезпечення та соціального захисту населення Гадяцької міської територіальної громади «Турбота» на 2023-2027 роки. На реалізацію даної Програми заплановані кошти в сумі 764 400 гривень.
Гаряче харчування зможуть отримувати окремі категорії мешканців нашої громади: такі, як одинокі пенсіонери та особи з інвалідністю, дохід яких не перевищує 1,5 прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність; одинокі особи з інвалідністю І групи загального захворювання, одинокі особи з інвалідністю І та ІІ групи по зору незалежно від розміру пенсії та одинокі пенсіонери, вік яких становить понад 90 років незалежно від розміру пенсії.
Станом на 27 лютого 2023 року із заявами на забезпечення гарячим харчуванням (обідами) звернулися
пенсіонера.
Враховуючи важкий матеріальний стан заявників, комісія погодила гаряче харчування 29 громадянам з них:14 - особи з інвалідністю І групи, 6 - особи з інвалідністю ІІ та ІІІ групи, 4 - пенсіонери віком понад 90 років, 5 - одинокі пенсіонери, дохід яких не перевищує півтора прожиткових мінімуму для осіб, які втратили працездатність (3139,50 гривень). П’яти громадянам була надана відмова, у зв'язку зі значним перевищенням доходу.