Вітаємо переможницю обласної учнівської олімпіади з історії!

26 лютого 2023 року за інформаційної та організаційної підтримки комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради на базі Гадяцького ліцею № 3 імені Івана Виговського проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії серед здобувачів освіти 9-11 класів, які представляли заклади загальної середньої освіти Гадяцької, Великобудищанської та Сергіївської територіальних громад.

Журі визначило переможців цих інтелектуальних змагань. За їх результатами, ми щиро вітаємо команду Гадяцької міської територіальної громади з успішним виступом на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, де наша представниця учениця 9 класу Гадяцького ліцею № 3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради ВОЗНИЦЯ ВЛАДИСЛАВА виборола ІІІ місце.

Бажаємо Владиславі успіхів у нових інтелектуальних змаганнях!

Дякуємо за роботу з підготовки переможниці вчительці Возниці Людмилі Іванівні.

Інформує директор Гадяцького ЦПРПП Сергій МАЙБОРОДА