Платників податків проінформували про зміни в законодавстві

Відкрита комунікація з платниками податків завжди була основою для налагодження плідної співпраці та взаємодії, що вкрай необхідні для зміцнення економічного фронту.

Щоб обговорити актуальні зміни податкового законодавства, які останнім часом вступили в дію, сьогодні в залі засідань Гадяцької міської ради за участю фахівців Головного управління ДПС у Полтавській області та Гадяцької ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області було проведено семінар-зустріч для платників податків Полтавщини. Участь у заході також узяв міський голова Володимир Нестеренко.

Зокрема, у ході зустрічі податківці зупинилися на основних питаннях: реєстрація та призупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних; порядок ліцензування, зберігання та використання пального; мінімальне податкове зобов’язання та декларування доходів громадян за 2022 рік.

Зустріч відбулася у форматі діалогу, де кожен платник мав змогу отримати відповіді на свої питання.