У Сарах висадили "Квіти Перемоги"

Сарський опорний ліцей Гадяцької міської ради долучився до благодійного проєкту Flowers4School, спрямованого на озеленення українських шкіл від асоціації квіткових виробників Нідерландів.

Восени минулого року, в рамках проєкту, отримали цибулинки різних квітів: нарцисів, тюльпанів, крокусів, гіацинтів. Тоді ж частину з них висадили на шкільному подвір’ї, а решту – досадили нещодавно.

Кожна цибулинка висаджувалась з любов' ю до Батьківщини та щирою вірою в Перемогу, говорять Фото без описупрацівники ліцею.

Тепер з нетерпінням чекають, коли на подвір'ї яскраво забуяють різнобарвні первоцвіти та тішитимуть око школярів, вчителів і батьків.

Нагадаємо, голландські саджанці заклади загальної освітиГадяцької громади отримали безкоштовно в рамках освітнього проєкту «Flowers4School».