Вітаємо переможницю!

Підведено підсумки фінального етапу Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників, який відбувся у Києві в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

Юна природолюб-дослідниця Гадяцької громади стала призером конкурсу, який проводиться з метою підтримки дослідницько-експериментальної діяльності учнів, що мають досвід дослідницької роботи в галузях зоології та сільського господарства.

Дипломом Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді у секції «Тваринництво» нагороджено Лілію Лісову, вихованку еколого-природничого гуртка «ЕкоВарта» Гадяцького ліцею №3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради, яка посіла ІІІ місце.

Вітаємо Лілію та її наставницю Людмилу Кравченко і бажаємо нових здобутків на науковій ниві.