Не залишити поза увагою тих, хто цього потребує

Війна торкнулася кожного українця. Від її жахіть потерпають не лише на фронті та на окупованих територіях, а й у тилу. Особливо складно зараз старшому поколінню. Адже це одна з найбільш вразливих категорій населення, яка потребує допомоги.

Щоб підтримати людей старшого віку, які проживають у Гадяцькій громаді, міський голова Володимир Нестеренко ініціював для них доставку гуманітарної допомоги від Всеукраїнського благодійного фонду «Деполь Україна». Минулого тижня вантаж прибув до нашого міста, а сьогодні спеціалісти відділу соціального захисту населення Гадяцької міської ради розпочали видачу продуктових наборів людям віком 60 років і старше.

Переконливо просимо жителів громади, які підпадають під дану категорію отримувачів,  не поспішати за одержанням продуктового набору в перші дні, щоб не створювати черги – пакунків вистачить усім!

Бережіть себе та своїх близьких!