Проєкт порядку денного пленарного засідання тридцять третьої позачергової сесії Гадяцької міської ради восьмого скликання 23.03.2023

 • 187

Проєкт

 

Порядок денний пленарного засідання тридцять третьої позачергової сесії Гадяцької міської ради восьмого скликання 23.03.2023

 1. Про інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.
 2. Про внесення змін до структури та загальної чисельності Гадяцької міської ради та її виконавчого комітету.
 3. Про затвердження стуктури, загальної чисельності та штатного розпису комунального підприємства «Добробут» на 2023 рік.
 4. Про внесення змін до міської Програми соціальної підтримки дітей та молоді на 2019-2023 роки.
 5. Про внесення змін до Комплексної програми соціального забезпечення та соціального захисту населення Гадяцької міської територіальної громади «Турбота» на 2023-2027 роки.
 6. Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування на 2022-2024 роки.
 7. Про внесення змін до Програми розвитку і підтримки Комунального некомерційного підприємства «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Гадяцької міської ради на 2022-2024 роки.
 8. Про внесення змін до Програми розвитку і підтримки комунального некомерційного підприємства «Гадяцька міська центральна лікарня» Гадяцької міської ради на 2022-2024 роки.
 9. Про внесення змін до Програми «Територіальна оборона» на 2023 рік.
 10. Про внесення змін до Програми безпеки на території Гадяцької міської територіальної громади на 2021-2023 роки.
 11. Про внесення змін до Програми з благоустрою території Гадяцької міської територіальної громади на 2022-2024 роки.
 12. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Видавництво «Гадяч» Гадяцької міської ради на 2023 рік.
 13. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Контур» Гадяцької міської ради на 2023 рік.
 14. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Гадяцького виробничого управління житлово-комунального господарства на 2022-2024 роки.
 15. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Гадяч-житло» на 2022-2024 роки.
 16. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Сарське» на 2022-2024 роки.
 17. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Гадяч-агро» на 2023 рік.
 18. Про внесення змін до Програми розвитку дорожнього господарства Гадяцької міської територіальної громади на 2022-2024 роки.
 19. Про внесення змін до бюджету Гадяцької міської територіальної громади на 2023 рік.
 20. Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти Гадяцької міської територіальної громади.
 21. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаються через Відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Гадяцької  міської ради.
 22. Про затвердження розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів на 2023 рік, що здійснюються за рахунок бюджетних коштів.
 23. Про передачу індивідуально визначеного майна з балансу Виконавчого комітету Гадяцької міської ради на баланс Комунального підприємства «Гадяч-Агро» Гадяцької міської ради.
 24. Про надання згоди на списання майна комунальної власності.
 25. Про намір передачі комунального майна площею 19,3 кв.м та 6,8 кв.м, яке знаходиться за адресою: вулиця Шевченка, будинок 5, місто Гадяч в оренду та включення його до Переліку об’єктів оренди другого типу.
 26. Про передачу індивідуально визначеного майна з комунальної власності Гадяцької міської територіальної громади у комунальну власність Великобудищанської сільської територіальної громади.
 27. Про ініціювання передачі до комунальної власності Гадяцької міської територіальної громади нерухомого майна.
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передача земельної ділянки у власність  Володимиру Рудецькому. 
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передача земельної ділянки у власність  Ніні Легуші.  
 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передача земельної ділянки у власність  Віктору Євлану.
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передача земельної ділянки у власність  Олександру Сидоренку.
 32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передача земельної ділянки у власність  Ларисі Павленко.
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  Юрію Жуківцю.
 34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Олександру Недвизі.
 35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Петру Устименку.
 36. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передача у власність земельної ділянки Вячеславу Черевку.
 37. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передача земельної ділянки в постійне користування КП «Гадяч – Агро».
 38. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передача в оренду земельних ділянок АТ Полтваобленерго.
 39. Про передачу земельної ділянки в оренду ТОВ «Гадяцька агротехніка».
 40. Про передачу земельної ділянки в оренду ТОВ «БУДСАНТЕХПРОЕКТ».  
 41. Про передачу земельної ділянки в оренду Валерію Біляку.
 42. Про поновлення договору оренди землі ФГ «Жито – 3».
 43. Про поновлення договору оренди землі Марині Ромасенко.
 44. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Ганні Кириченко.
 45. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою Роману Юхименку.
 46. Про встановлення земельного сервітуту ФОП Тютюнник Л.М.
 47.  Про припинення права постійного користування земельною ділянкою Головному управлінню пенсійного фонду України в Полтавській області.
 48. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельного сервітуту з Наталією Басараб.
 49. Про зміну конфігурації земельної ділянки Гадяцькій міській раді.
 50. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки Гадяцькій міській раді.
 51. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки Гадяцькій міській раді та передача земельної ділянки в постійне користування КП «Сарське».
 52. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки Гадяцькій міській раді та передача земельної ділянки в постійне користування КП «Сарське».
 53. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передача земельної ділянки в оренду Ларисі Мисюрі.
 54. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Марині Храпаль.
 55.  Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Івану Салу.
 56. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ФГ «Юхименко Агро».
 57. Про проведення нормативної грошової оцінки земельних ділянок в межах міста Гадяч.
 58. Про звернення Гадяцької міської ради до Міністерства закордонних справ України щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх.
 59. Різне.