Із засідання сесії міської ради

  • 123

23 березня, під головуванням міського голови Володимира Нестеренка,  відбулося засідання позачергової тридцять третьої сесії Гадяцької міської ради восьмого скликання.

На пленарному засіданні були присутні 15 депутатів з 26 обраних. На сесію також запрошені і прибули: староста, начальники управлінь, відділів міської ради та її виконавчого комітету, керівники комунальних підприємств, представники засобів масової інформації. 

Депутати та запрошені хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Минулого тижня своє професійне свято відзначали працівники житлово-комунальних господарств та побутового обслуговування населення. З нагоди професійного свята міський голова вручив Почесну грамоту Миргородської районної ради та Миргородської районної військової адміністрації начальнику Комунального підприємства «Сарське» Пригоді Юрію Павловичу, за багаторічну сумлінну працю, відповідальне ставлення  до виконання службових обов’язків, а також з нагоди Дня житлово-комунальних господарств та побутового обслуговування населення.

На початку засідання міський голова проінформував депутатів про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.

Загалом в ході роботи розглянуто 57 питань порядку денного з різних питань життєдіяльності Гадяцької громади, в тім числі низку земельних питань та ухвалено відповідні рішення.

Попередньо, на засіданнях постійних депутатських комісій було розглянуто всі питання порядку денного.