Запрошуємо долучитися до двомісячника озеленення, чистоти та благоустрою!

Щорічно з початком весни та приходом тепла у нашій громаді проводяться місячник озеленення, чистоти та благоустрою, метою якого є покращення стану довкілля, створення нових зелених насаджень 🌳 та впорядкування прибудинкових територій, місць масового перебування та відпочинку населення.

🎋Цьогоріч ми запланували двомісячник з очищення територій та проведення благоустрою.

Кожен має змогу долучитися до цього й організувати прибирання території у власному дворі, біля під’їзду будинку, на дитячому майданчику. Зокрема, й розповісти дітям про потребу підтримки чистоти довкілля та дбайливого ставлення до природи.

👉Відповідно до рішення виконавчого комітету Гадяцької міської ради від 24 березня 2023 року №172 «Про проведення двомісячника озеленення, чистоти і благоустрою Гадяцької міської територіальної громади», весняне прибирання розпочато з 25 березня.

👍Зробимо громаду чистою разом!

Контакти для довідок та координації:

👉 Відділ містобудування, архітектури, житлово–комунального господарства та будівництва Гадяцької міської ради

☎️ (05354) 2-14-57.