До уваги внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Гадяцької громади!

Отримано гуманітарну допомогу у вигляді комплекту кормів для свійських тварин.

У рамках реалізації проєкту Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), разом із виконавчими партнерами Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація сільських, селищних та об’єднаних громад України» та Гадяцькою міською радою, внутрішньо переміщені особи Гадяцької громади отримали 12 тонн кормів для вирощування с/г тварин у підсобних господарствах.

Через відділ соціального захисту населення корми отримають внутрішньо переміщені особи та власники домогосподарств, які їх прихистили, за попередньо поданими списками.

Видача відбудеться 6 квітня (четвер), з 9 по 16 год. (обід з 12.00 до 13.00). Звертатися за адресою: м. Гадяч, вул. Лесі Українки, 3 (на подвір’ї) .

Детальна інформація за тел.: (05354) 3-21-28.

З собою мати паспорт та ідентифікаційний код.