Підтримка найменших жителів громади

Найменші жителі нашої громади потребують постійної підтримки та уваги.

Цьогоріч із бюджету громади на компенсацію вартості харчування у закладах загальної та дошкільної освіти дітей пільгових категорій було виділено 3 млн. 395 тис. 942 грн.

Відповідно до затвердженого переліку, право на безкоштовне гаряче харчування у закладах загальної середньої освіти Гадяцької міської ради, мають:

• діти, які виховуються в малозабезпечених родинах або сім’ях, у яких дохід не перевищує прожитковий мінімум;
  • діти, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку та відвідують спеціальні дошкільні навчальні групи;
  • діти з малими й затухаючими формами туберкульозу, які відвідують санаторні дошкільні навчальні групи;
  • діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;
  • діти з інвалідністю; діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули або отримали поранення під час виконання службових обов’язків;
  • діти постраждалих учасників Революції Гідності, АТО,
  • діти зі статусом внутрішньо переміщених осіб.

Крім того, безкоштовно харчуватися також можуть діти військовослужбовців. Цього року членами виконавчого комітету Гадяцької міської ради прийнято 17 рішень  щодо забезпечення безкоштовним харчуванням дітей, чиї батьки перебувають на службі у Збройних силах України.

На сьогоднішній день у школах Гадяцької громади безкоштовно харчується 211 дітей із пільговим статусом, у дитячих садочках – 165.

Нагадаємо, що ціна обіду на одного учня складає 40 грн, триразового харчування дошкільника – для дітей, віком до 3-ох років – до 60 грн; для дітей, віком від 3-ох до 7-ми років – до 70 грн.