Приємна новина

Стали відомі підсумки обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». Серед переможців – вихованці КУ "Гадяцький Будинок дитячої та юнацької творчості" Гадяцької міської ради

За підсумками конкурсу Василиса Рубан, вихованка гуртка «Народний умілець» (керівник: Грома Олена Володимирівна), нагороджена дипломом II ступеня Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді в розділі «Вишивка стрічками» (молодша вікова категорія); Соломія та Софія Середа, вихованки гуртка «М’яка іграшка» (керівник: Ілляшенко Надія Іванівна), нагороджені дипломом IIІ ступеня Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді в розділі «Художня вишивка» (середня вікова категорія).

Загалом на конкурс було подано 368 робіт у 26 розділах.

Вітаємо юних обдарувань та їх наставників, бажаємо нових творчих звершень!