Символічні обереги Перемоги

  • 91

Днями Українським державним центром позашкільної освіти буде проведено Всеукраїнський конкурс з писанкарства «Великодні писанки».

Метою його проведення є залучення широкого кола дітей та молоді до вивчення звичаїв українського народу в сфері декоративно-ужиткового мистецтва, зокрема писанкарства, пробудження у дітей поваги до національної культурної спадщини.

Оскільки умовами конкурсу допускається від закладу участь лише двох робіт, тож сьогодні від комунальної установи «Гадяцький Будинок дитячої та юнацької творчості» Гадяцької міської ради до Києва були направлені роботи вихованців гуртків «Декоративно-прикладне мистецтво» Кіш Михайла та Крат Вікторії «Генокод нації» (керівник гуртка: Харагай Наталія Вікторівна) та вихованки гуртка «Орігамі» Торяник Марії «Віночок Полтавщини» (керівник гуртка: Бездудна Наталія Вікторівна).

У композиціях були використані традиційні писанки з орнаменти нашої малої Батьківщини, об’єднані єдиною темою «Символічні обереги ПЕРЕМОГИ», зазначають у комунальній установі «Гадяцький дитячий будинок дитячої та юнацької творчості».

Віримо, що елементи дитячих писанок стануть оберегами наших воїнів-захисників на шляху до жаданої Перемоги. А учасникам конкурсу та їх наставникам висловлюємо щиру вдячність за участь та бажаємо гідної оцінки їх праці.