Авторські писанки викладача Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв імені І.П.Котляревського Ірини Середи
У Полтаві презентували авторські писанки викладача Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв імені І.П.Котляревського Ірини Середи. Цікаво, що писанки виконані на страусиних яйцях у техніці аплікації соломкою за мотивами української вишивки.
Свої роботи авторка представила на великодній виставці «Світло української писанки», яку днями відкрили в Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка.
Також тут виставлені роботи студентів та викладачів спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв імені І.П.Котляревського. Представлені писанки Полтавщини, виконані у восковій техніці розпису, писанки бісирки, травленки, шкрябанки, мальованки, виконані різними фарбами та кольоровим воском.
Започаткована виставка в 1996 році заслуженим майстром народної творчості України Григорієм Кисілем.
Оглянути експозицію можна до 23 квітня.