Не лише традиційні, а патріотичні: у музеї діє великодня виставка «Диво писанкове»

Цього року писанкові композиції традиційної великодньої виставки  робіт студентів та викладачів спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв імені І.П.Котляревського «Диво писанкове» дещо інші.

Не лише традиційні орнаменти на писанках. Через призму сучасних подій в Україні на деяких композиціях навіть зображена національна символіка. Такі писанки, до речі, привертали увагу навіть найменших відвідувачів.

Сьогодні на виставку в Гадяцький історико-краєзнавчий музей завітали учні 2-Б класу Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки (класний керівник – Оксана Федоренко). Діти дізналися про різні техніки декорування великодніх яєць, їхнє оберегове значення та про сучасне застосування в інтер'єрі.

Виставка діятиме до 30 квітня. Деякі писанки-сувеніри навіть можна буде придбати до Великодня.