ГО «КРИМSOS» та з Агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців

Проєкт включає моніторинг ситуації в сфері внутрішнього переміщення, гуманітарних потреб та стану дотримання прав людини; опрацювання запитів громадян щодо захисту їх прав та свобод, надання допомоги та супроводу осіб, які переміщуються з місць проведення активних бойових дій; ідентифікації та підтримки ініціатив внутрішньо переміщених осіб.

ГО «КРИМSOS» продовжує роботу зі спільнотами ВПО у центральних та західних областях України. У спільноті бачуть людей, які прагнуть однієї мети, разом працюють і долають труднощі. Це проактивні люди, які мають ідеї, як покращити свою громаду, та готові вкладати в це ресурси та креативний потенціал.

Що потрібно зробити?

Якщо ви входите в групу активістів і маєте ідеї для розвитку громади або хочете змінювати щось у своєму місті, проте не знаєте, як почати – заповніть цю форму, і представники ГО «КРИМSOS» з вами зв’яжуться   https://forms.gle/vZYswkH8ENkP9nRQ9