Захист прав дітей – завжди у пріоритеті

13 квітня в сесійній залі Гадяцької міської ради під головуванням міського голови Володимира Нестеренка відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини.

На засіданні розглядались два питання про надання дозволу на укладення договору, який підлягає нотаріальному посвідченню та державній реєстрації, а також питання щодо затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах.

Фото без описуКожне питання детально вивчене службою у справах дітей Гадяцької міської ради та обговорене присутніми членами комісії. Проєкти рішень будуть підготовлені та подані на чергове засідання виконавчого комітету Гадяцької міської ради.