Привітання міського голови Володимира Нестеренка з прийдешнім святом Воскресіння Христового!

Шановна громадо!

Щиро вітаю вас із прийдешнім  головним святом усього християнства — Великоднем!

День світлого Воскресіння Христового завжди приносив нам радість, вселяв віру у завтрашній день і благословляв на добрі справи. Але з кривавої волі чужинця наше з вами свято затьмарилося димом і полум’ям війни.

Сьогодні ми боремося в ім’я миру, добра і справедливості. Тож у ці дні ми просимо в Бога великої благодаті й здійснення найзаповітнішої мрії українського народу – миру в нашій державі.

І хоча цього року, як і минулого, не всі українські родини зустрінуть це свято разом, але ми точно знаємо, що настане час, коли ми всі зберемося за великим столом. Аби говорити, згадувати, радіти життю…

Щиро бажаю нашій неньці Україні та кожному українцю мирного неба, спокою, Божого благословення та перемоги добра над злом!Віримо в наші Збройні сили, в наших людей, в нашу Перемогу та в щасливе майбутнє.

Теплих та спокійних великодніх свят!

Христос Воскрес!

Слава Україні! Разом переможемо!

Міський голова  Володимир НЕСТЕРЕНКО