Із засідання виконавчого комітету

  • 166

Фото без опису

20 квітня під головуванням міського голови Володимира Нестеренка відбулося чергове засідання виконавчого комітету Гадяцької міської ради.

Пріоритетними питаннями були і залишаються питання соціального спрямування, а саме: схвалено рішення про надання восьми мобілізованим громадянам та членам їх родин разової грошової допомоги в розмірі п’ять тисяч гривень кожному, по стільки ж буде виділено трьом пораненим бійцям. Шестеро дітей військовослужбовців, які відвідують дошкільні навчальні заклади, забезпечено безкоштовним харчуванням.

Також ухвалено рішення про надання матеріальної допомоги на лікування в зв’язку із скрутним матеріальним станом 19 жителям Гадяцької міської територіальної громади, згідно з поданими заявами, на загальну суму 35 тисяч гривень.

Окрім того, відповідно до Комплексної програми соціального забезпечення та соціального захисту населення Гадяцької міської територіальної громади «Турбота» на 2023-2027 роки, матеріальну допомогу отримає 31 дружина померлих громадян, смерть яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи, на загальну суму 62 тис. грн.

Попередньо всі проєкти рішень розглянуто на засіданні комісії по наданню матеріальної допомоги населенню Гадяцької міської територіальної громади.

На засіданні також було заслухано звіт про виконання Програми соціально-економічного розвитку та бюджету Гадяцької громади за І квартал 2023 року, затверджено висновки комісії з питань захисту прав дитини. Члени виконкому внесли зміни до складу постійно діючих комісій при виконавчому комітеті Гадяцької міської ради тощо.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.