Учасники бойових дій та члени їхніх родин можуть отримати гранти на започаткування або розвиток власної справи

  • 122

Фото без опису

Учасники бойових дій та члени їхніх родин можуть отримати гранти на започаткування або розвиток власної справи 

Нещодавно уряд розширив програму безповоротних грантів єРобота для ветеранів, заявку на отримання такої допомоги можна оформити через застосунок «Дія (https://diia.gov.ua/services/grant-dlya-veteraniv-ta-chleniv-yihnih-simej)». Гранти доступні для ветеранів та їхніх дружин/чоловіків. Заявки приймають до 23 квітня 2023 року. 

Обов’язковою умовою для отримання гранту в розмірі 250 тисяч гривень є створення 1-ого робочого місця; 

– при отриманні гранту в розмірі 500 тисяч гривень основною умовою є два члена родини ветерана, створити щонайменше два робочих місця; 

– для отримання 1 млн грн основною умовою є реєстрація як ФОП не менше ніж 3 роки, за умови створення чотирьох робочих місць, мінімум 2 з яких для ветеранів або осіб з інвалідністю внаслідок війни.

Гранти на 500 тис грн та 1 млн грн надаватимуться за умови співфінансування з отримувачем у співвідношенні 70/30, тобто 30% власних коштів отримувача, 70% коштів надає держава у вигляді гранту. 

Грант для учасників проєкту надається одноразово в безготівковій формі, він надасть змогу для ветеранів війни почати власну справу або розширити бізнес.