Звернення міського голови з нагоди Міжнародного дня пам'яті про Чорнобильську катастрофу

  • 274

Фото без опису

Шановні учасники ліквідації на Чорнобильській атомній станції!

 

Щороку 26 квітня ми відзначаємо День чорнобильської трагедії, Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу та Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф.

Саме цього дня вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів людей. Аварія на ЧАЕС стала найбільшою техногенною катастрофою за історію ядерної енергетики.

Ось уже 37 років поспіль ми висловлюємо щирі слова вдячності та засвідчуємо свою шану за героїзм усім, хто брав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС: пожежникам, військовослужбовцям, експлуатаційному персоналу станції, будівельникам, ученим, медикам. Ці люди, героїчно ступивши назустріч неприборканому смертоносному лиху, поклали своє життя і здоров’я, щоб врятувати не лише Україну, а й увесь світ.

Сьогодні загроза ядерної катастрофи знову прийшла на українську землю – більше місяця Чорнобильська АЕС була окупована російськими загарбниками, на непідконтрольній території перебуває найбільша в Європі АЕС – Запорізька, над іншими атомними електростанціями пролітають ворожі ракети…

У 37-і роковини ми вшановуємо пам’ять жертв радіаційних аварій та катастроф і вдячні ліквідаторам за мужність та героїзм. Низький уклін вам! Міцного здоров’я, сили та наснаги. Нехай у ваших родинах панують мир та злагода. Україна неодмінно переможе російського окупанта!

 

З повагою

міський голова Володимир Нестеренко.