Захисника із Гадяцької громади нагороджено посмертно

Указом Президента України від 9 січня 2023 року №7/2023 «Про відзначення державними нагородами України» https://www.president.gov.ua/documents/72023-45533 за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, уродженця села Сари Гадяцької громади, молодшого сержанта Волкова Віталія Станіславовича нагороджено орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно).

Днями нагороду отримала дружина Героя.

У мирний час Волков Віталій Станіславович працював фельдшером виїзної бригади на підстанції екстреної медичної допомоги в Гадячі. За першим покликом став на захист України. Під кулями рятував життя побратимів, надавав невідкладну допомогу пораненим.

19 вересня 2022 року, під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Удачне Донецької області, віддав своє життя за Україну, її незалежність та територіальну цілісність.

Вічна пам'ять та шана усім полеглим захисникам!