«Разом до перемоги»

Під таким гаслом на базі Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського відбувся обласний дистанційний конкурс читців «Поетична зірка» серед учнів мистецьких та освітніх навчальних закладів, студій, гуртків закладів освіти та культури.

Загалом участь у конкурсі взяли 28 юних митців Полтавщини. Журі відзначило високий рівень виконання конкурсної програми, майстерність читання, любов до рідного слова, культуру вимови, вміння емоційно впливати  на глядача, сценічну культуру.

Гран-прі отримала Дар’я  Одинець, учениця Гадяцького профільного ліцею імені Т.Г.Шевченка Полтавської обласної ради (керівник – Тамара Филь).

Дипломом ІІ ступеня нагороджено Ольгу  Дорогань (Гадяцький ліцей №1 імені Олени Пчілки, керівники – Ольга Шаманська та Тетяна Бердник).

Дипломом ІІІ ступеня – Нікіту Кратенка (Гадяцький ліцей №1 імені Олени Пчілки, керівники – Ольга Шаманська та Ірина Клімова), Меланію  Приходько (Гадяцький опорний ліцей імені Лесі Українки, керівник – Олександр Глік).

Грамоти отримали Ірина Шкрьоба (Гадяцький ліцей №2 ім. Михайла Драгоманова, керівник – Оксана Кодаченко), Вероніка Прощенко (Гадяцький профільний ліцей імені Т.Г.Шевченка Полтавської обласної ради, керівник – Владилена Гацько).

Подяками нагороджено керівників обласного конкурсу «Поетична зірка» Олександра Гліка, Тамару Филь, Ольгу Шаманську, Тетяну БердникІрину  Клімову, Оксану Кодаченко.

Молодь своєю творчістю вкотре стверджує, що українці – нація переможців!