Подарунки та теплі слова для поважних жителів громади

Минають роки, і ось уже переможна весна 45-го стала для нас історією. З кожним роком усе більше рідіють ряди земляків, долями яких нещадно пройшлася Друга світова війна, але наш обов’язок – берегти й передавати нащадкам пам’ять про мужність і нездоланність українського народу.

З нагоди Дня пам’яті та примирення за ініціативи міського голови Володимира Нестеренка спільно з головою міської громадської організації ветеранів війни та праці Анатолієм Київським відвідали сивочолих ветеранів, учасників бойових дій та осіб, прирівняних до них, які мешкають на території Гадяцької громади, та вручили подарунки. Нині, в надскладні часи воєнних випробувань, які знову сколихнули нашу країну, цим людям вкрай необхідна турбота та увага.

Розчулені старенькі дякували за підтримку, а ми, в свою чергу, вдячні їм за їхній подвиг. Звільнили Україну тоді, звільнимо й зараз!