ВУ ЖКГ інформує про правила в сезон поливу

До уваги гадячан та гостей міста!

Адміністрація Гадяцького ВУ ЖКГ звертається до всіх водокористувачів з проханням своєчасно передавати показники приладів обліку та оплачувати за надані послуги, а також нагадує про економне використання води.

«Ми з розумінням ставимося до прагнення жителів мати доглянуті присадибні ділянки, квітники та городи, але не забувайте!! – ви поливаєте свій город, а ваш сусід не має змоги набрати води для приготування їжі. Відтак просимо обмежити полив із 18 до 21 години», – йдеться у повідомленні.

Шановні мешканці міста! Звертаємо увагу, що лише взаємна повага та розумне використання наявного природного ресурсу дозволять нам безперешкодно користуватись всіма перевагами централізованого водопостачання.