Звернення міського голови з нагоди Міжнарожного дня вишиванки

Шановні мешканці Гадяцької громади!

Щороку у третій четвер травня ми відзначаємо День вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції.

У цей день українці по всьому світу одягають вишиті сорочки. І наша громада не виняток. Свято Вишиванки ще більше зблизило та об’єднало людей, а це дуже важливо в наш нелегкий час. Нас поєднало велике почуття поваги і любові до українських національних традицій, до нашої країни, один до одного.

Вишиванка для українця не лише одяг, не лише вбрання, яке вдягається у найважливіші дні життя або на свята. Вона символізує собою і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь.

Шануймо історію України, зберігаймо її духовні цінності! Бо це національна святиня, наш оберіг. І нехай цей сакральний захист століть оберігає  наших воїнів, кожну родину, нашу громаду та Україну!

міський голова Володимир Нестеренко.