Звітний концерт студентів та викладачів спеціалізації українського народно-інструментального мистецтва

18 травня в кіноконцертному залі «Дружба» відбувся благодійний звітний концерт студентів та викладачів спеціалізації українського народно-інструментального мистецтва. Зібрані в ході заходу кошти будуть спрямовані для воїнів-захисників, які боронять наші землі від рашистських загарбників.

Концерт відкрив голова циклової комісії українських народних інструментів Віктор Рожко. Він нагадав, що 18 травня Україна скорбно відмічає річницю депортації кримських татар сталінським режимом у 1944 році. Хвилиною мовчання учасники концерту та глядачі вшанували пам’ять загиблих воїнів у визвольній війні, яку росія розв’язала проти народу України.

У виконанні дуету скрипалів – Вероніки Корнієць та Валентини Гриб прозвучала композиція на тему скорбної «Мелодії» Мирослава Скорика.

Щирі аплодисменти від шанувальників народного інструментального мистецтва виступ ансамблю народних інструментів викладачів комісії (керівник – Віктор Рожко).

Величезний успіх мав виступ оркестру народних інструментів «Affetto – керівник Лідія Підгайна. Виступ головного колективу спеціалізації вразив чистотою звучання, різножанровістю та бездоганною стилістикою.

Глядачі отримали чудову насолоду від сольних виступів студентів – виконавців на народних інструментах: гітарі, бандурі, баяні, на духових інструментах, скрипці від студентів Артема Кондратенка, Віктора Майфета, Вероніки Варави, Владислава Каламбета, Анастасії Буць (клас викладачів –  Гузія Р.М., Остапенко Л.І. Масякіна Є.Г., Гоменко А.М., Костогриза О.М.)

У концерті з сольними номерами на музичних інструментах виступили  наставники студентів – викладачі циклової комісії Олександр Близнюк (саксофон, сопілка), Алла Гоменко (бандура), Лідія Підгайна (домра).

У звіті були представлені ансамблі народних інструментів – ансамбль бандуристів (керівник – Алла Гоменко), естрадний ансамбль під керівництвом Олександра Близнюка.

Насолодою для студентської та учнівської частини зали був виступ рок-гурту під керівництвом студента Дмитра Чекалдіна.

Окрасою концертної програми стало привітання випускника спеціалізації народно-інструментального мистецтва Івана Товстоп’ята та виступ народного ансамблю «Червона калина» Вешневського СБК Новоржицької ТГ Миргородського району.

Загалом у звіті-концерті брали участь студенти спеціалізацій НПМ, ВТЗ, ДПМ.

За інформацією Гадяцького коледжу культури та мистецтв

імені І.П.Котляревського.