«Зоряний олімп-2023»: у Гадячі відзначили талановитих учнів

  • 728

Фото без описуЗазвичай, наприкінці навчального року відбувається нагородження переможців олімпіад, конкурсів, інших інтелектуальних змагань. Незважаючи на виклики та випробування сьогодення, педагоги та учні Гадяцької міської територіальної громади доклали максимум зусиль, щоб показати найвищі результати.

Сьогодні в кіноконцертному залі «Дружба» відбувся святковий концерт «Зоряний олімп-2023», під час якого переможцям обласних учнівських олімпіад з навчальних предметів, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України та інших інтелектуальних конкурсів і турнірів вручено грамоти та дипломи.

Хвилиною мовчання присутні вшанували всіх, хто загинув, захищаючи незалежність та свободу України.

Міський голова Володимир Нестеренко, вітаючи переможців, зазначив: «Гадяцька громада багата на творчу та обдаровану молодь. Ви – наш потенціал та надія на краще майбутнє. Саме вам будувати щасливу, мирну, заможну Україну в подальшому».

Розпочала церемонію вручення нагород юних переможців команда Гадяцького опорного ліцею імені Лесі Українки Гадяцької міської ради у складі учнів 8 класів Артема Шуліка та Гліба Губара під керівництвом вчителя Ірини Романичевої. Саме вони представляли Україну в Брюсселі на загальноєвропейському конкурсі, спрямованому на підвищення фінансової грамотності серед учнів 13-15 років.

ІІІ місце на Всеукраїнському відборі змагань з фінансової грамотності посіла команда з Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради у складі учнів 9-А класу Олександри Тарасенко та Артема Федоренка (вчитель економіки Світлана Гарнага).

За перемогу (І місце) в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання  нагороджено учня 9 класу Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Олександра Ралка (підготував учитель трудового навчання Олексій Підгайний). За ІІІ місце – ученицю 10 класу Гадяцького опорного ліцею імені Лесі Українки Гадяцької міської ради Дар"ю Купріян (вчитель Ірина Ставська).

Відзначено учнів Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки, які посіли призові місця у ІІІ етапі  Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій: ученицю 10 класу Тамару Король (ІІ місце), учня 9 класу Артема Уса (ІІІ місце в учнівській олімпіаді та ІІ в обласному чемпіонаті з інформаційних технологій «Сучасна інформатика – успішне майбутнє»), наставник – Людмила Костенко, учня 10 класу Гадяцького ліцею №2 імені Михайла Драгоманова Богдана Мироненка (ІІ місце), наставник – Тетяна Рубан.

Серед знавців української та світової літературної спадщини, іноземних мов, переможців Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика нагороджено: учня 5-А класу Гадяцького профільного ліцею імені Тараса Шевченка Полтавської обласної ради Євгена Кондратьєва (ІІ місце у ІІ Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови), учениць 11-Б класу Гадяцького профільного ліцею імені Тараса Шевченка Полтавської обласної ради Анну Біловол, Анастасію Коленко та Діану Требу, які посіли ІІІ місце у ІІ Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови. До речі, Дар’я Торяник виборола аж три нагороди: І місце у ІІІ етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури та ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі есе патріотично-громадянської тематики «Єднанням сильні!». За ІІІ місце у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у ІІІ та ІV етапах відзначено ученицю 9-А класу Гадяцького профільного ліцею імені Тараса Шевченка Полтавської обласної ради Дар’ю Одинець. Також дівчина посіла ІІ місце на Всеукраїнському  конкурсі есе патріотично-громадської тематики «Єднанням сильні!». Підготувала цих переможців вчитель Світлана Ревегук.

Також нагороди отримали: учениця 10-А класу Гадяцького профільного ліцею імені Тараса Шевченка Полтавської обласної ради Поліна Келембет, яка посіла ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури (наставник – Вікторія Ілляшенко), учениця 11-А класу Гадяцького профільного ліцею імені Тараса Шевченка Полтавської обласної ради Юлія Пилипенко та учениця 8 класу Софія Мінько за ІІІ місця у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури (вчителі – Галина Ківшик та Світлана Касьян), учениця 10-А класу Катерина Скачко за ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (вчитель Галина Обого), учень 9 класу Гадяцького опорного ліцею імені Лесі Українки Яков Шиян – ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (вчитель Алла Коломієць), учениця 6 класу Гадяцького ліцею №3 імені Івана Виговського Поліна Довженко та учениця 11 класу Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки Анастасія Устименко – ІІ місця у Міжнародному конкурсі імені Петра Яцика (вчитель Тетяна Филь та Ірина Шимка).

Серед переможців у номінації «Історія і правознавство» – учениця 9 класу Гадяцького ліцею №3 імені Івана Виговського Владислава Возниця (ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії та ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, вчитель – Людмила Возниця), учениця 8 класу Софія Мінько та учениця 9-А класу Дар’я Одинець, які отримали сертифікати ІХ обласної науково-практичної конференції «Пізнання історичної минувшини в іменах – підґрунтя освіти нації», вчителі – Валентина Марущенко та Олег Гайдабура.

Вітали на сцені й переможців, які поглиблено вивчають предмети природничого циклу: географію, біологію, хімію. Зокрема, ученицю 8 класу Гадяцького профільного ліцею імені Тараса Шевченка Полтавської обласної ради Анну Луць, яка виборола І місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії та ІІ місце – з біології, учня 9-А класу Ярослава Кобрака – ІІ місце з географії та ІІІ місце з хімії, учня 10-Б класу Івана Нагацького – ІІ місце з географії та ІІІ місце з біології, ученицю 11-А класу Катерину Здойму – ІІ місце з біології, учня 11-А класу Валентина Бондаренка – ІІ місце з географії, учня 8 класу Валерія Цибулька – ІІІ місце з географії, учня 9-Б класу Івана Набока – ІІІ місце з біології. Учнів підготували вчителі Олеся Бурлай, Валентина Парака, Ганна Висоцька, Сергій Фесенко.

Під гучні оплески підіймалися на сцену учень 10 класу Гадяцького ліцею №2 імені Михайла Драгоманова Кирило Натрусний, який виборов ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (вчитель Ірина Субота), учень 8 класу Сарського опорного ліцею Гадяцької міської ради Олег Костенко ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімінії (вчитель Валентина Титаренко), учні Гадяцького ліцею №3 імені Івана Виговського – учениця 5 класу Катерина Черкашина – ІІІ місце на обласному конкурсі «Кристали: структура та властивості», учениця 8 класу Валерія Зигун – І місце в обласному конкурсі «Здорове життя – успіх буття», учениця 7 класу Дар’я Черкашина – ІІ місце в обласному конкурсі «Здорове життя – успіх буття» та ІІ місце в обласному конкурсі «Кристали: структура та властивості», учениця 8 класу Лілія Лісову – І місце в обласному конкурсі «Здорове життя – успіх буття» та ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі юних зоологів і тваринників (секція «Тваринництво»), учениця 8 класу Аліна Пінчук – ІІ місце в обласному конкурсі екологічної інфографіки «Збережемо бірізноманіття рідного краю» імені Олени Байрак. Учнів підготувала вчитель Людмила Кравченко.

Також нагороду отримали: учениця 6-Б класу Гадяцького профільного ліцею імені Тараса Шевченка Полтавської обласної ради Ілона Олешко за ІІІ місце в обласному конкурсі «Здорове життя – успіх буття» (вчитель Оксана Олешко), учениця 10-Б класу Карина Панченко Гадяцького профільного ліцею імені Тараса Шевченка Полтавської обласної ради – ІІІ місце на Всеукраїнському біологічному форумі учнівської та студентської молоді «Дотик природи» (вчитель Людмила Хоменко).

Вітали допитливих, виважених, які впевнено здобули нагороди в номінаціях «Математика та фізика»: учень 8 класу Сарського опорного ліцею  Олега Костенка – ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (вчитель Олександр Довгаль), учня 10-Б класу Гадяцького профільного ліцею імені Тараса Шевченка Полтавської обласної ради Олега Болгова – І місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (вчитель Андрій Зорило), учня 10-А класу Гадяцького профільного ліцею імені Тараса Шевченка Полтавської обласної ради Іллю Приходька – ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики (вчитель Аліна Кондратьєва), ученицю 11 класу Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки Альбіну Василенко – ІІ місце на обласному конкурсі-захисті Малої академії наук з проектом «Математичні задачі крізь призму війни» в секції прикладна математика (вчитель Лариса Галушка), ученицю 8 класу Гадяцького профільного ліцею імені Тараса Шевченка Полтавської обласної ради Анну Луць – участь у Міжнародному дистанційному конкурсі «Physik in Advent» та отримала сертифікат (вчитель Сергій Мотрій).

Кращі спортсмени серед учнів закладів освіти Гадяцької громади отримали нагороди. Зокрема, учень 9 класу Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки Антон Нестеренко – ІІ місце чемпіонату Полтавської області з боксу серед юніорів, ученицю 8 класу Гадяцького ліцею №2 імені Михайла Драгоманова Богдану Харченко – ІІІ місце у такому ж чемпіонаті (наставник – Андрій Уніжонний), учня 7 класу Гадяцького профільного ліцею імені Тараса Шевченка Полтавської обласної ради Дмитра Огілька – І місце на змаганнях з відкритої першості Полтавської обласної організації ФСТ «Динамо» України «Юний динамівець» з боксу серед юнаків (наставник – Андрій Уніжонний), ученицю 8 класу Гадяцького опорного ліцею імені Лесі Українки Світлану Нечитайло – кращого бомбардира Чемпіонату України з фут залу серед жіночих і дівочих команд (тренер – Віталій Сахно).

Ми щиро пишаємося нашою обдарованою молоддю та сподіваємося на те, що діти досягнуть найвищих здобутків!

 Доземний уклін нашим мужнім захисникам за те, що маємо змогу навчати і навчатися.

Завершилося вшанування учнів виступами місцевих талантів.