Фермери з Полтавщини можуть отримати фінансову допомогу в розмірі 40 000 доларів

 • 68

Фото без опису

Власники малих та середніх фермерських підприємств Полтавської, Сумської та Чернігівської областей можуть подати заявку на отримання фінансової допомоги, яку надає міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps в рамках Програми підтримки економічної стійкості України.

Міжнародна гуманітарна організація Меrсу Соrрз розпочинає прийом заявок на отримання фінансової допомоги від сільськогосподарських підприємств, зокрема фермерських господарств у розмірі 40 000 доларів США. 

Взяти участь у програмі та отримати відповідну фінансову допомогу можуть малі та середні сільськогосподарські підприємства, які знаходяться у Полтавській області та залучають (або планують залучити) сільські домогосподарства або дрібних фермерів до своєї бізнес-моделі. Домогосподарства та дрібні фермери з діяльністю, дотичною до діяльності підприємств, що розраховують на допомогу, мають відчути позитивні зміни від реалізації цієї програми, наприклад, завдяки:

 • відновленому або забезпеченому доступу до ринків збуту фермерської продукції, втрачених через війну;
 • відновленому або створеному місцевому виробництву, спрямованого на розв’язання проблем з постачанням ресурсів, необхідних для повноцінного функціонування фермерського господарства (виробництво комбікормів, вирощування посадкового матеріалу тощо);
 • наданим раніше відсутніх послуг або послуг з високим місцевим попитом, для покращення умов ведення дрібної фермерської діяльності та збільшення її прибутковості (послуги з обробки землі, зберігання продукції тощо);
 • виробництву продукції з доданою вартістю з продукції фермерської діяльності, придбаної в сільських домогосподарств та дрібних фермерів (плодоовочева продукція, ягоди, продукція тваринництва: молоко, яйця продукція бджільництва тощо).

 

До категорії дрібного фермерства входять особисті селянські господарства
самозайняті особи, фізичні особи-підприємці, що працюють на відносненевеликих земельних ділянках (до 2 га) та мають відносно невеликий обсяг товарообігу.

Середній розмір фінансової допомоги складає 40 000 доларів США ) гривневому еквіваленті за актуальним курсом НБУ. Одержувач коштів має здійснити облік, повний розрахунок та оплату всіх податків відповідно де чинного законодавства України.

Умови участі в програмі:

 • офіційна реєстрація та відсутність юридичних і правових перешкод для підприємницької діяльності згідно з вимогами українського законодавства;
 • інвестиція власних коштів до 50% від суми фінансової допомоги.

Відбір учасників здійснюватиметься на конкурсній основі згідно з такими

критеріями:

 • чітка аргументація необхідності надання фінансової допомоги;
 • відповідність бізнес-ідеї умовам та цілям програми підтримки;
 • життєздатність бізнес-ідеї, яка передбачає збільшення прибутку в результаті впровадження;
 • реалістичність бізнес-плану та чітке розуміння його реалізації;
 • досвід ведення бізнесу;
 • відсутність зауважень до ділової репутації заявника.

Також буде оцінено заявки на отримання допомоги, зважаючи на безпекові ризики, визначені Меrсу Соrрз.

Більше інформації та подати онлайн-заявку для участі можна на сайті https://uerp.mercycorps.org/.

За додатковою інформацією щодо участі в програмі звертайтеся за телефонами:

+38 (067) 911 41 31 - Михайло,

+38 (067) 184 57 65 - Віктор.