Гадячанина нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня

Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського від 03 травня 2023 року № 295 «Про відзначення державними нагородами» за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджений безвісті зниклий гадячанин старший сержант Лидзар Юрій Миколайович.

Сьогодні Гадяцький міський голова Володимир Нестеренко спільно з начальником першого відділу Миргородського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Миколою Овчаренком вручили державну нагороду дружині військовослужбовця Оксані Лидзар. Рідні та близькі вірять, що Юра обовязково повернеться на Батьківщину.

Пишаємося нашими захисниками!!!

Слава Україні!!!