Близько 7 тонн гуманітарної допомоги передали жителям Півдня

Гадяцька громада не залишається осторонь людської біди. Минулого тижня з ініціативи міського голови Володимира Нестеренка в Гадячі було відкрито збір гуманітарної допомоги для мешканців Херсонської області, які постраждали внаслідок підриву російськими окупантами Каховської ГЕС.
Усього кілька днів знадобилося, щоб зібрати гуманітарний вантаж. І ось уже сьогодні перша партія вирушає на Південь.
Спільними зусиллями разом з небайдужими жителями громади вдалося зібрати близько 7 тонн допомоги. Це і ковдри, і відра, і вкрай важливі ліки, засоби особистої гігієни та дезінфекційні засоби, підгузки та багато іншого.
Вже на місці гуманітарний вантаж передадуть безпосередньо жителям постраждалих населених пунктів волонтери Благодійний фонд Україна. Об'єднані в різноманітності.
 У такий складний час дуже важливо допомагати тим, хто потребує підтримки.