Проєкт порядку денного пленарного засідання тридцять сьомої чергової сесії Гадяцької міської ради 8 скликання 23 червня 2023 року

Проєкт

Порядок денний пленарного засідання тридцять сьомої сесії Гадяцької міської ради восьмого скликання 23.06.2023

1. Про перейменування одноразової стипендії імені Героя Соціалістичної Праці, Заслуженого вчителя України, Почесного громадянина міста Гадяча Андрієвського Михайла Костянтиновича.
  2. Про внесення змін до Положення про цільовий фонд Гадяцької міської територіальної громади.
  3. Про ліквідацію класів з вечірньою (заочною) формою навчання на базі Гадяцького ліцею №3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради.
  4. Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради Полтавської області в новій редакції.
  5. Про внесення змін до структури, загальної чисельності та штатного розпису Комунального некомерційного підприємства «Гадяцька міська центральна лікарня» Гадяцької міської ради.
  6. Про внесення змін до Програми захисту населення і територій Гадяцької міської територіальної громади від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню на 2022-2025 роки.
  7. Про внесення змін до Програми з благоустрою території Гадяцької міської територіальної громади на 2022-2024 роки.
  8. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Гадяч-житло» на 2022-2024 роки.
  9. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки КПТГ «Гадячтеплоенерго» на 2022-2024 роки.
  10. Про внесення змін до Програми розвитку дорожнього господарства Гадяцької міської територіальної громади на 2022-2024 роки.
  11. Про внесення змін до бюджету Гадяцької міської територіальної громади на 2023 рік.
  12. Про встановлення податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, як складової податку на майно на території Гадяцької міської територіальної громади.
  13. Про внесення змін до рішення першого пленарного засідання третьої сесії Гадяцької міської ради восьмого скликання від 10 грудня 2020 року № 67 «Про реорганізацію шляхом приєднання Сарівської сільської ради».
  14. Про внесення змін до рішення першого пленарного засідання третьої сесії Гадяцької міської ради восьмого скликання від 10 грудня 2020 року № 68 «Про реорганізацію шляхом приєднання Харковецької сільської ради».
  15. Про намір передачі комунального майна площею 118,1 кв.м, яке знаходиться за адресою: вулиця Шевченка, будинок 36, приміщення 2, місто Гадяч в оренду та включення його до Переліку об’єктів оренди другого типу.
  16. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передача у власність земельної ділянки Ганні Лисак.
  17. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передача у власність земельної ділянки Світлані Якимець.
  18. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передача земельної ділянки у спільну часткову власність  Олександру Артюхову та Андріані Артюховій.
  19. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передача у власність земельної ділянки Світлані Зіновій.
  20. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передача у власність земельної ділянки Юрію Жепці.
  21. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передача у власність  земельної ділянки Сергію Римару.
  22. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передача в оренду   земельної ділянки Тетяні Сліпченко.
  23. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передача у власність земельної ділянки Олексію Мироненку.
  24. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Наталії Дорогань.
  25. Про виділення громадянам земельних часток (пай) в натурі (на місцевості) на території Сарського старостинського округу Гадяцької міської ради.
  26. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки АТ Полтаваобленерго.
  27. Про встановлення земельного сервітуту Катерині Таран.
  28. Про передачу земельної ділянки в оренду Олександру Нестеренку
  29. Про поновлення договору оренди землі Сергію Жигурі.
  30. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності Гадяцькій міській раді.
  31. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою Ігору Батьковському.
  32. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передача в постійне користування ДП «Агентству місцевих доріг Полтавської області».
  33. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо інвентаризації земельної ділянки Гадяцької міської ради.
  34. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо інвентаризації земельної ділянки Гадяцької міської  ради.
  35. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передача земельної ділянки в оренду Миколі Гордієнку.
  36. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передача земельної ділянки в оренду Ігорю Богушу.
  37. Про зниження податкової ставки ПП «Укрбудсервіс – ДВМ».
  38. Про передачу земельних ділянок в постійне користування КП «Гадяч-агро».
  39. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва та передача земельної ділянки в оренду Олександру Приступі.
  40. Про продовження земельного сервітуту з фізичною особою – підприємцем Вербовецьким А.А.
  41. Про передачу в оренду земельної ділянки Олександру Коренівському.
  42. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Гадяцькій міській раді для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.
  43. Різне.