Юні артисти тримають культурний фронт

На жаль, посмішки українських дітей затьмарені пекельною війною. Але, незважаючи на випробування, які випали на долю нашого народу, юні жителі Гадяцької громади продовжують розвивати свої здібності та разом з дорослими допомагають пришвидшити Перемогу.

Сьогодні біля ККЗ «Дружба» відбувся благодійний концерт «Дитинства світ лише під мирним небом» за участю вихованців комунального закладу «Гадяцька дитяча мистецька школа» Гадяцької міської ради, комунальної установи «Гадяцький Будинок культури» Гадяцької міської ради та дитячої громадської організації «Скіф».

Кожен бажаючий мав можливість підтримати наших воїнів та зробити внесок у Перемогу українців. Донати на Збройні сили глядачі кидали в спеціальну скриньку, що знаходилась перед імпровізованою сценою.

Загалом під час заходу вдалося зібрати майже 5 тисяч гривень.