У Гадячі з робочою поїздкою побував заступник начальника Полтавської ОВА

  • 794

Фото без опису

29 червня з робочим візитом Гадяцьку громаду відвідав заступник начальника Полтавської обласної військової адміністрації Максим Калінін.

Разом з міським головою Володимиром Нестеренком відвідав кілька об’єктів у нашому місті та ознайомився з їх роботою.

Робоча зустріч розпочалася відвідуванням КНП «Гадяцька міська центральна лікарня» Гадяцької міської ради. Даний заклад є опорним закладом охорони здоров’я та надає медичну допомогу жителям колишніх Гадяцького, Лохвицького та Зіньківського районів.

Гадяцькою міською радою приділяється особлива увага розвитку закладу. За останні роки проведено осучаснення всіх структурних підрозділів, придбано сучасне діагностичне обладнання, суттєво зміцнено кадровий потенціал, що якісно вплинуло на ефективність надання медичної допомоги, а отже, заклад готовий надавати медичну допомогу як кластерний.

Фото без опису

Фото без опису

Зокрема, у лікарні продовжують удосконалювати надання медичної допомоги. Пацієнти, які обрали даний заклад для лікування та підтримки свого здоров’я, отримають доступ до більш широкого спектру надання медичних послуг. Наразі тут очікують на майбутнє підсилення  матеріально-технічної бази – МРТ та ангіографа, що буде суттєвим кроком до кращої та ефективнішої діагностики, а відтак – своєчасного лікування.

Фото без опису

Фото без опису

Оглянувши відділення, діагностичні кабінети, укриття, Максим Калінін наголосив, що умови для надання медичної допомоги в Гадячі на досить високому рівні.

Опісля заступник начальника Полтавської ОВА відвідав ДНЗ «Веснянка», де ознайомився з умовами навчального процесу, матеріально-технічним забезпеченням та, безпосередньо, проінспектував укриття. Міський голова Володимир Нестеренко зазначив, що незважаючи на агресію ворога та військовий стан, Гадяцька міська рада докладає зусиль у забезпеченні виховного процесу для найменших жителів громади.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Також присутні ознайомилися з можливостями комунальної установи «Гадяцький інклюзивно-ресурсний центр». Окремо акцентовано увагу на наданні психолого-педагогічної і корекційної допомоги дітям з особливими освітніми потребами. В умовах воєнного стану це надзвичайно актуально.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Наприкінці робочої поїздки Максим Калінін зустрівся з трудовими колективами Гадяцької міської ради та її виконавчого комітету та ознайомився з організацією роботи.

Фото без опису

Фото без опису