Із засідання виконавчого комітету

Виконавчий комітет Гадяцької міської ради продовжує працювати в умовах воєнного стану, вирішуючи нагальні питання з життя громади.

Під час чергового засідання, яке провів міський голова Володимир Нестеренко, було розглянуто дев’ять питань порядку денного. Серед них – питання служби у справах дітей, квартирного обліку, забезпечення безкоштовним харчуванням дітей у закладах освіти тощо.

Традиційно окрему увагу члени виконавчого комітету приділили питанню надання матеріальної допомоги мобілізованим та незахищеним верствам населення. Зокрема, ухвалено рішення про надання матеріальної допомоги 12 мобілізованим особам та членам їх родин по 5 тисяч гривень кожному, по стільки ж – отримають 8 поранених бійців. На лікування у зв’язку із скрутним матеріальним станом грошову допомогу, згідно з поданими заявами, отримають 10 жителів громади.