Єднання громади перетворилося на дрон для захисників

Мешканці Гадяцької громади активно долучаються до благодійних заходів на підтримку наших військових.
Під час чергового збору коштів, організованого працівниками відділу культури і туризму Гадяцької міської ради, вдалося придбати безпілотник DJI Mavic 3 (fly more combo) для військових, які боронять країну на передовій. Нині бійці, серед яких і наші земляки, воюють в Мар’їнському напрямку, де їм ця «пташка» вкрай необхідна.
Долучилися до заходів на збір коштів колективи комунальних закладів «Гадяцький Будинок культури» та «Гадяцька дитяча мистецька школа» Гадяцької міської ради, Гадяцького фахового коледжу культури та мистецтв ім. І.П.Котляревського, школи сучасного танцю «Step by step».
Дякуємо за кожен донат.

Ось таке єднання громади перетворилося на дрон для захисників і захисниць. А, отже, наближення нашої Перемоги!