Варто: підтримка ветеранського бізнесу

  • 57

Фото без опису

 

 

 

Український ветеранський фонд надаватиме фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на конкурсній основі. 

Старт прийому заявок 27 червня 2023 року.

Останній день прийому заявок 13 липня 2023 року (до 23:59 за київським часом). 

Сума фінансування проєктів: 

Мінімальна запитувана сума на проєкт - 500 000 грн 

Максимальна запитувана сума на проєкт - 3000000 грн 

Право на отримання фінансової підтримки в рамках даного конкурсного відбору проєктів мають

- ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, які зареєстровані відповідно до ВИМОГ законодавства ЯК фізичні особи-підприємці; 

- юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за два роки до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України. 

3 більш детальною інформацією щодо порядку проведення та умов участі у конкурсному відборі проєктів заявники можуть ознайомитись на сайті Українського ветеранського фонду за посиланням: https://veteranfund.com.ua/contests/varto-support-veteran-business/ 

Подати заявку на участь у програмі: https://veteranfund.com.ua/contests/varto-support-veteran-business/ 

Запитання та уточнення надсилайте на електронну пошту: uvfprojects dveteranfund.mva.gov.ua. 

У темі листа обов'язково вказуйте: "Варто: підтримка ветеранського бізнесу". Або звертайтесь за номером телефону: +380 (98)009 48 72.