Проєкт порядку денного пленарного засідання тридцять восьмої позачергової сесії Гадяцької міської ради 8 скликання 14 липня 2023 року

1. Про інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.
  2. Про затвердження Положення про комісію з розгляду питань надання разової грошової допомоги населенню Гадяцької міської територіальної громади в новій редакції.
  3. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Гадяцької міської територіальної громади на 2021-2025 роки.
  4. Про внесення змін до міської Програми соціальної підтримки дітей та молоді на 2019-2023 роки.
  5. Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства «Гадяцька міська центральна лікарня» на 2022-2024 роки.
  6. Про внесення змін до Програми розвитку і підтримки Комунального некомерційного підприємства «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Гадяцької міської ради на 2022 -2024 роки.
  7. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту пільгових категорій громадян на 2023-2027 роки.
  8. Про внесення змін до Програми захисту населення і територій Гадяцької міської територіальної громади від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню на 2022-2025 роки.
  9. Про внесення змін до Програми «Територіальна оборона» на 2023 рік.
  10. Про внесення змін до Програми безпеки на території Гадяцької міської територіальної громади на 2021-2023 роки.
  11. Про внесення змін до Програми з благоустрою території Гадяцької міської територіальної громади на 2022-2024 роки.
  12. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Гадяцького виробничого управління житлово-комунального господарства на 2022-2024 роки.
  13. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Гадяч-житло» на 2022-2024 роки.
  14. Про внесення змін до Програми регулювання чисельності безпритульних тварин на території Гадяцької міської територіальної громади на 2023-2027 роки.
  15. Про внесення змін до Програми охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів Гадяцької міської територіальної громади на 2022-2026 роки.
  16. Про внесення змін до Програми розвитку дорожнього господарства Гадяцької міської територіальної громади на 2022-2024 роки.
  17. Про внесення змін до бюджету Гадяцької міської територіальної громади на 2023 рік.
  18. Про намір передачі комунального майна площею 16,1 кв.м, яке знаходиться за адресою: вулиця Гетьманська, будинок 18, місто Гадяч в оренду та включення його до Переліку об’єктів оренди першого типу.
  19. Про намір передачі комунального майна площею 21,9 кв.м, яке знаходиться за адресою: вулиця Шевченка, будинок 5, місто Гадяч в оренду та включення його до Переліку об’єктів оренди першого типу.
  20. Про придбання об’єкта нерухомого майна.
  21. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передача у власність земельної ділянки Миколі Цихановському.
  22. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передача у власність земельної ділянки Наталії Лозі.
  23. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передача у власність  земельної ділянки Любові Близнюк.
  24. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передача у власність земельної ділянки Юлії Бездудній.
  25. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передача у власність земельної ділянки Євгену Чайці.
  26. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передача земельної ділянки у спільну часткову власність Вячеславу Морозу, Антону Морозу, Наталії Мороз.
  27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки Гадяцької міської ради.
  28. Про встановлення земельного сервітуту Олені Корольовій.
  29. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Лідії Зубенко.
  30. Про скасування деяких рішень двадцять першої сесії Гадяцької міської ради восьмого скликання від 17 лютого 2022 року.
  31. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності Гадяцької міської ради.
  32. Про передачу земельної ділянки в постійне користування КП «Гадяч-агро».
  33. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Гадяцькій міській раді для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.
  34. Різне.