Чергові нагороди в спортивну скарбничку громади

V Всеукраїнська літня Гімназіада з боксу серед учнів, яка проходила в місті Умань із 9 по 14 липня, зібрала понад 350 спортсменів із 23 регіонів України та м. Києва.
Збірну Полтавської області представляло 16 юних боксерів (тренер Андрій Уніжонний).
Проявивши свої найкращі боксерські якості, двоє учасників збірної – гадячанка Богдана Харченко (вихованка КУ «Гадяцька КДЮСШ» Гадяцької міської ради, спортивного клубу «Scorpion Gym») та миргородчанка здобули «бронзові» нагороди .
Ще один наш земляк Дмитро Огілько (Гадяцький профільний ліцей імені Т.Г.Шевченка Полтавської обласної ради) зайняв п’яте місце.
Пишаємось нашими юними спортсменами! Так тримати!  Бажаємо в подальшому підкорення спортивного олімпу.