Чергові нагороди в спортивну скарбничку громади
V Всеукраїнська літня Гімназіада з боксу серед учнів, яка проходила в місті Умань із 9 по 14 липня, зібрала понад 350 спортсменів із 23 регіонів України та м. Києва.
Збірну Полтавської області представляло 16 юних боксерів (тренер Андрій Уніжонний).
Проявивши свої найкращі боксерські якості, двоє учасників збірної – гадячанка Богдана Харченко (вихованка КУ «Гадяцька КДЮСШ» Гадяцької міської ради, спортивного клубу «Scorpion Gym») та миргородчанка здобули «бронзові» нагороди .
Ще один наш земляк Дмитро Огілько (Гадяцький профільний ліцей імені Т.Г.Шевченка Полтавської обласної ради) зайняв п’яте місце.
Пишаємось нашими юними спортсменами! Так тримати! Бажаємо в подальшому підкорення спортивного олімпу.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21050924/56cdcfa0ea47b514ffbddfa581b6ae21.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21050924/e0fa8748c832ce445512044e20689b81.jpg)