До уваги внутрішньо переміщених осіб та інших незахищених верств населення

  • 138

Фото без опису

Полтавський державний аграрний університет оголошує набір на навчання для здобуття вищої освіти ступеня бакалавра (на основі диплома фахового молодшого бакалавра) та ступеня магістра (на основі диплома магістра або спеціаліста) за ваучером.

Ваучер - це документ, що дає право пройти навчання на перепідготовку за затвердженим переліком професій і спеціальностей. Фінансування навчання буде здійснюватися за рахунок ваучера (за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття).

Отримати ваучер на навчання мають змогу особи з переліку зазначених:

- особи віком 45+ і страховий стаж не менше ніж 15 років;

- внутрішньо переміщена особа (ВПО) працездатного віку чи особи, які постраждали від війни;

- звільнені з військової служби;

- особи, які належать до інших категорій громадян згідно з Постановою Кабінету Міністрів України „Про затвердження Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності деяких категорій громадян на ринку праці” від 20 березня 2013 р. № 207 (зі змінами).

Якщо бенефіціари мають фахову передвищу освіту (фаховий молодший бакалавр), ступінь бакалавра, спеціаліста або магістра, то ви матимете змогу обрати одну з таких спеціальностей: 075 Маркетинг; 126 Інформаційні системи та технології; 181 Харчові технології; 201 Агрономія; 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва; 211 Ветеринарна медицина.

А також для підвищення конкурентоспроможності деяких категорій громадян (пункт 3 частини першої статті 30 Закону України „Про зайнятість населення”): 051 Економіка; 073 Менеджмент.

Для отримання ваучера необхідно заповнити анкету за посиланням  https://forms.gle/Wq8pXxuPRn4P4tGf8

Детальна інформація за посиланням http://surl.li/jaysc , або за телефонами:

-        0950594439 (Приймальна комісія ПДАУ);

-        0508539525 (Дудник Володимир Васильович).