Перший крок до нової професії веб-порталу цифрової освіти «Дія. Цифрова освіта»

  • 254

Фото без описуЗ метою реалізації права кожної особи на якісну та доступну освіту шляхом забезпечення створення можливості дистанційного навчання через Інтернет забезпечено функціонування Єдиного державного веб-порталу цифрової освіти «Дія. Цифрова освіта» (https://osvita.diia.gov.ua).

Веб-портал цифрової освіти має на меті допомогти українцям розвинути цифрові навички, щоб потужніше проявляти себе в професії, швидше навчатися, легше спілкуватися з рідними на відстані, а також бути в безпеці онлайн.

Це освітні серіали, що дозволяють українцям відкрити нові кар’єрні можливості та зробити перший крок до нової професії. Користувач Дія.Освіта може створити персональну траєкторію навчання, вибравши ті навички, які цікавлять найбільше, щоб отримати персоналізовані освітні серіали. Для тих, хто ще не визначився з пріоритетами, доступний тест для пошуку професії – на основі відповідей користувачу будуть запропоновані рекомендації щодо навчання та перелік актуальних вакансій.

Тематика освітніх серіалів надзвичайно широка – від дата-аналітика до баристи, від таргетолога до пекаря, від тестувальника програмного забезпечення до пакувальника. Пріоритет на професіях, що мають попит на ринку праці. Також на Дія.Освіта можна переглядати освітні серіали із цифрової грамотності чи кібербезпеки.

Після успішного завершення навчання кожен отримує сертифікат, який можна додавати у резюме.

Користування освітніми та інформаційними ресурсами, електронними підручниками, мультимедійними навчальними матеріалами (аудіо- та відеоматеріалами тощо, які відтворюються за допомогою електронних засобів) та іншими навчальними ресурсами, що розміщені на Веб-порталі цифрової освіти, є безоплатним та доступним для усіх охочих.

Перелік серіалів, які під час війни мають особливо вагоме значення:

👉Освітні продукти для ВПО: https://osvita.diia.gov.ua/catalog/appointment/for-ipds

👉Освітні продукти для держслужбовців: https://osvita.diia.gov.ua/.../appoint.../for-civil-servants

👉Профорієнтаційний тест: https://osvita.diia.gov.ua/career-quiz-start