Проведено заходи до Дня Української Державності

28 липня ми відзначаємо День Української Державності. Ця пам'ятна дата привертає увагу суспільства до традицій українського державотворення, які мають понад тисячолітню історію. А сьогодні цей день набуває особливого значення, адже впродовж понад дев’яти років, з моменту початку російської агресії проти України, наш народ щоденно стверджує кров’ю право мати свою незалежну державу.
З цієї нагоди в пам'ять про тих, хто боровся і відстоював незалежність, з думками й молитвами за тих, хто боронить та захищає цілісність нашої країни, керівництво міської ради, представники колективів структурних підрозділів Гадяцької міської ради та її виконавчого комітету поклали квіти до підніжжя Пам’ятного Знаку захисникам країни, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Хвилиною мовчання присутні на заході вшанували пам’ять загиблих воїнів-захисників, Героїв Небесної Сотні, добровольців та волонтерів.
💙💛Слава Україні!
🇺🇦Героям Слава!