ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ-НАРАДІ

  • 213

Фото без опису

Відповідно до Закону України “Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні” урядом впроваджується програма надання грантів бізнесу.

Наразі відновлено фінансування та прийняття заявок на програму “Грант на переробне підприємство”. Це дієва допомога від держави на створення та розвиток переробного підприємства.

Враховуючи важливість досягнення зростання економічних показників та активізацію процесу залучення бізнесом грантової підтримки, Департаментом економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської обласної військової адміністрації ініційовано проведення семінар-наради задля презентації наявних державних програм з підтримки бізнесу і розвитку територіальних громад.

Запрошуємо взяти участь у семінар-нараді представників бізнесу, які зацікавлені у створені або розвитку переробних підприємств на території Гадяцької міської територіальної  громади. Нарада відбудеться 29 серпня 2023 року у м. Миргород.

Всі бажаючі взяти участь у нараді  звертайтеся до відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Гадяцької міської ради за телефоном: (05354) 2-14-29, або за електронною адресою:

 Фото без опису

Заявки приймаються до 21 серпня 2023 року.