Повідомлення про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

15 серпня 2023 року конкурсною комісією, склад якої затверджено розпорядженням міського голови «Про затвердження складу конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності», відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого рішенням сорокової сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 14.11.2018 (далі – Положення) проведено засідання конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності з метою здійснення незалежної (експертної грошової) оцінки нерухомого майна комунальної власності – земельної ділянки, яка підлягає продажу, площею 0,0078 га ккадастровий номер 5320410100:50:001:0282 що розташована за адресою: вул. Героїв Майдану, 2 а, приміщення 2 в місті Гадяч

У зв’язку з відсутністю заяв на участь в конкурсі з відбору суб’єкта оціночної діяльності з метою здійснення незалежної (експертної грошової) оцінки нерухомого майна комунальної власності – земельної ділянки, яка підлягає продажу, конкурсною комісією прийнято рішення повторно оголосити конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності з метою здійснення незалежної (експертної грошової) оцінки нерухомого майна комунальної власності – земельної ділянки, яка підлягає продажу - площею 0,0078 га кадастровий номер 5320410100:50:001:0282, знаходиться за адресою: вул.Героїв Майдану, 2 а, приміщення 2 в місті Гадяч Миргородського району Полтавської області, 19 вересня 2023 року о 14.00 годині (зал засідання Гадяцької міської ради, вул.Лесі Українки, буд 2).