Полтавщина спрямувала до бюджету понад 600 млн гривень військового збору

  • 153

Фото без опису

 

З початку 2023 року на підтримку українського війська від платників Полтавської області до державного бюджету надійшло 608,5 млн грн військового збору. Такий показник на 26,4 відсотка перевищує надходження за відповідний період минулого року. У грошовому еквіваленті цей приріст становить 127,3 мільйонів гривень додаткових коштів, які надійшли до бюджету.

В. о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Алла Рябкова у коментарі представникам місцевих медіа зазначила, що позитивна динаміка надходжень по військовому збору, в першу чергу, є результатом проведення заходів, спрямованих на легалізацію трудових відносин. В умовах повномасштабної війни, коли всі зусилля держави спрямовані на наближення перемоги, незадекларована праця наносить невиправної шкоди обороноздатності країни.

Алла Рябкова подякувала платникам за сумлінне виконання своїх податкових обов’язків і наголосила, що підтримка обороноздатності держави  та Збройних Сил України наближає нас до довгоочікуваної Перемоги!

 

Головне управління ДПС у Полтавській області