Дбаємо про комфорт та безпеку пішоходів
Цими днями підрядною бригадою ТОВ «Лубенське шляхово-будівельне управління №9» проводились ремонтні роботи тротуару по вулиці Захисників України, що в межах мікрорайону Черемушки.
У цій частині міста завжди людно, тож пішоходи тепер відчуватимуть себе комфортніше. Оновлена асфальтована пішохідна доріжка стане справжньою зручністю для мешканців цього мікрорайону.