Міністерство культури та інформаційної політики України повідомляє про початок підготовки до Тижня громадянського суспільства

  • 51

Тиждень проводитиметься в межах реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні.

Цього року він буде проходити вперше – в період з 11 до 17 вересня.

Партнерами МКІП у проведенні Тижня є Секретаріат Кабінету Міністрів України, центральні органи виконавчої влади, обласні військові адміністрації, ГО «Центр демократії та верховенства права», «Український незалежний центр політичних досліджень», «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання», Програма розвитку ООН в Україні.

До проведення Тижня можуть доєднатись усі зацікавлені організації (органи місцевого самоврядування, інститути громадянського суспільства, міжнародні організації).

Якщо ваша організація планує провести подію в рамках Тижня громадянського суспільства, пропонуємо заповнити форму за посиланням: https://forms.gle/qB7ZfQjUJ3FVHrbQ8

Якщо ви зацікавлені взяти участь як учасник та отримати Дайджест Тижня з анонсами подій – прохання заповнити наступну форму:

https://forms.gle/z4DihTG4FWN41K3c6

Відповіді приймаються до 7 вересня 2023 року.

Інші новини

Всі новини